İnşaat Halinde.... yakın

Türkmen Hakkında

Comments (0) - Views (14293)

Bir Türkmen kadının acı verici hikayesi " kocam"

En kısa sürede onu sordum bana onun hikayesini anlat, bu kaç kelime "kocamı aldılar", Süre gözleri yaşla doluydu ، bir türkmen anne (N. B.) Onun hikayesini başladı.

O bana bildirdiğine göre; bir anne olmuştum bir 25 yaşında kız, biz birlikte yaşamak kocam ve kızım bizim küçük ev "Al Alam ilçesi" Selahaddin Eyaleti.
 
Hatta girdikten sonra beden Çeteler ' bizim şehir ve bir kaç gün önce "ölümü sheikha aumaia aljebara", En kötü günleri hayatım başladı, nereye terörist çeteler bize saldırdı ortasında, gece zorla aldı ve kocam ve şu ana kadar hiçbir şey bilmiyorum onunla ilgili.
 
Birkaç gün sonra, tekrar saldırdılar evimize zorla istedi ve kızımı iş olarak hemşirelik alanı (bir hemşire) ve yaralıları tedavi etmeye isis militanlar.
 
Aynı gün "öldürmekten sheikha aumaia jebara" kimdi komşu bizim evimiz, bir grup hatta beden yine saldırdı, evimizi, sakladığını etmeye çalıştım, ama kızım herhangi bir kazancı olmadan, ikimizi de döver. Saldırgan bir tavırla, "bayan gözyaşları n.b.said süre düşerken bir yağmur gibi", Ne zaman tutmaya çalıştım benimle kızım militanlar, bana sinirlendi ve beni itti o zaman kızımı kaçırdılar tekrar hemşirelik için.
 
Birkaç gün sonra, vahşi grup getirdin bizi şehrin dışında bir grup " kızlar ve kadınlar " Toplam 20 Türkmen kadınlar amerly alanları, yengeja, charadagli basheer " ve " mektep khalid " Kerkük bölgesinde ve tam olarak Biz kaldık, bir parkta araba tamiri için, nereye soruları dönmeye başladı aklımda, ne ne olacak bizim kaderimiz mi?
 
Iki gün sonra psikolojik ve fiziksel işkence ve taciz, onlar bizi ikiye iki grup " kızlar ve kadınlar " ve hatta bazıları " hamile " ve bizi kullandılar hediye olarak için liderleri arasında cinsel kölelik, bir sonra diğeri.
 
Biri duydum militanlar lütuf diğerleri parkın dışında, "mübarek, bu gece karın için hazır olacak, hazırlamak zorundasın muaftır".
 
" ağlayan kadınlar " yaparken bahsetmişti, kızımı aldılar sonra beni ısırıyor ve dayak kolumda için çalıştım çünkü yasaklama ve bağır, " o zaman bize gösterdi siteden ısırık ve yara da olmadığı kadar topuk Bugün ".
 
Onlar benim tek kızı ile birlikte bir grup bakire kızlar tecavüz ettiği için, onlar bir şekilde kanama göremedim, önce nerede olduğumu kesme için giysilerimi ver onları kanamasını durdurmak ama ne yazık ki, çoğu şiddetli yüzünden öldü. Kanıyor.
 
Bu trajedi ve acı ve iğrenç peyzaj ve yalnızlık ve bağırarak gece ' ezilen kadınların ve kızlar, bir dövüşçü kimdi yaşlı adam bize geldi, ona sordum, bize yardım et, ve sonra onu çok yalvardı, karar verdi. Bize yardım etmek için, o bize önderlik etmeye başladı, kim o zaman anladım o bölge ldã¼rdã¼klerini ' dan katıldı, ve hatta beden çeteler, zorla ve sonra iğrenç gördü, o olay bize yardım etmeye karar verdi ve dışarıda bir yürüyüş sırasında garajı ve Sonra tam bir messier kaybettiğimiz gece kadınların sayısı bir sonucu olarak, şiddetli kanama yaşlı adam onları gömülü yolun ortasında. O zaman biz yürümeye devam ettik bir süre için 5 gün sonra "mektep khalid" Alanı, korku, acı ve panik oldu ve bu eksikliği, yiyecek ve içecek bilinmeyen kader yürüdü, biz sadece kendimizi kurtarmak için.
 
Bu arada yaşlı adam bizi terk etti de bize dedi ki biz uzak bölge, tehlike bölgesine girdik ve sonra Kerkük ' a gittik ve akrabalar duyduk öldürülmesi hakkında daha sonra yaşlı adam, hatta ceza olarak beden Bize yardım yüzünden.
 
" bu bayan (N. B.)' Ler acı hikayesi "
 
Shanay Qaranaz
Türkmen Kurtarma Kuruluşu
 
Twitter: @TurkmenRescue
 

Send comment...

Name :

Email :

Comment :


Change image?

2
3
4